Miejscowe podtopienie - Starogard Gd. ulica bp. Dominika Drukuj Email
piątek, 19 listopada 2010 06:17

alt

8 listopada ok. godz. 13 zostaliśmy zadysponowani na ul. Bp. Dominika w Starogardzie Gdańskim do usunięcia miejscowego podtopienia. Jak wynikało ze zgłoszenia zalana została jezdnia na odcinku ok. 20m.


alt

Do zdarzenia udaliśmy się zastępem GBA 2,5/25. Po przybyciu na miejsce ratownicy zabezpieczyli miejsce zdarzenia. Sprawiono pompę szlamową, po czym przystąpiono do wypompowywania wody do pobliskiej studzienki kanalizacyjnej. Pomimo tego, że ulica znajduje się na peryferiach miasta panował tam spory ruch w związku, z czym ratownicy przerywali pompowanie i organizowali przejazd w sposób wahadłowy.


alt

W trakcie pompowania zlokalizowano studzienkę kanalizacji deszczowej, niestety była zapchana. Po wypompowaniu wody udrożniono zlokalizowaną studzienkę, dzięki czemu nie powinno dochodzić do kolejnych podtopień.

alt


Foto: dh. Marcin Wojcicki

 

Linki sponsorowane

Pogoda u nas

Odwiedziło nas:

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj271
mod_vvisit_counterWczoraj1609
mod_vvisit_counterW tym miesiącu33749
mod_vvisit_counterW tamtym miesiącu42573
mod_vvisit_counterOgółem1699762

Użytkowników (ostatnie 20 min.): 42
Dzisiaj jest: 25 Sty, 2020

Sonda

Czy podoba Ci się nasza strona?
 
Copyright © 2005 - 2020 OSP Starogard Gd. - Ochotnicza Straż Pożarna w Starogardzie Gdańskim. Our site is valid CSS Our site is valid XHTML 1.0 Transitional