Miejskie zawody sportowo pożarnicze - 2012 Drukuj Email
sobota, 23 czerwca 2012 21:23


Dnia 15 czerwca na terenie Państwowego Stada Ogierów odbyły się zawody sportowo – pożarnicze jednostek OSP z terenu miasta Starogard Gdański. Jak co roku do wspólnej rywalizacji stanęły 3 jednostki: OSP Starogard Gdański, Zakładowa OSP Destylarni „Sobieski” oraz Zakładowa OSP z Fabryki Mebli Okrętowych „Famos”.


Zawody otworzył Prezes Zarządu Powiatowego ZOSP RP dh Wiesław Wrzesiński. Korzystając ze spotkania wręczył wraz z Komendantem Powiatowym PSP w Starogardzie Gdańskim bryg. Zbigniewem Kamińskim medale i wyróżnienia strażakom z zakładowych OSP. Wybrano komisarza zawodów i ustalono skład drużyny sędziowskiej.


Konkurencję – ćwiczenie bojowe najlepiej wykonała ZOSP Destylarni Sobieski ( 43 sek.) za nimi uplasowała się nasza OSP ( 50 sek.) a na trzeciej pozycji ZOSP „Famos” Po zakończeniu zawodów nastąpiło rozdanie pamiątkowych dyplomów oraz upominków dla drużyn, a następnie uczestnicy i zebrani goście udali się na skromny poczęstunek.


Zdjęcia z zawodów do zobaczenia w naszej GALERII

Foto: Lemi


 

Linki sponsorowane

Pogoda u nas

Odwiedziło nas:

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj95
mod_vvisit_counterWczoraj166
mod_vvisit_counterW tym miesiącu3971
mod_vvisit_counterW tamtym miesiącu5621
mod_vvisit_counterOgółem1947607

Użytkowników (ostatnie 20 min.): 4
Dzisiaj jest: 26 Paź, 2021

Sonda

Czy podoba Ci się nasza strona?
 
Copyright © 2005 - 2021 OSP Starogard Gd. - Ochotnicza Straż Pożarna w Starogardzie Gdańskim. Our site is valid CSS Our site is valid XHTML 1.0 Transitional