Proza życia codziennego Drukuj Email
piątek, 03 lutego 2006 21:23

Niestety strażak (czyli gość, który nie może usiedzieć na miejscu, a stres i adrenalina to jak codzienny łyk czarnej kawy, bez której nie da się wytrzymać do południa ) musi też wykonywać prozaiczne czynności- takie jak przecinka gałęzi.Dowodzący całą akcją Marcin jakby troche mniej się napracuje...... ale za to jaka odpowiedzialność na nim spoczywa...........????Na zdjęciach strażacy OSP Starogard Gdański podczas przycinki drzew na boisku szkolnym jednego z gimnazjum.
foto by CAMEL
 

Linki sponsorowane

Pogoda u nas

Odwiedziło nas:

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj102
mod_vvisit_counterWczoraj245
mod_vvisit_counterW tym miesiącu5632
mod_vvisit_counterW tamtym miesiącu5578
mod_vvisit_counterOgółem1872245

Użytkowników (ostatnie 20 min.): 4
Dzisiaj jest: 26 Wrz, 2020

Sonda

Czy podoba Ci się nasza strona?
 
Copyright © 2005 - 2020 OSP Starogard Gd. - Ochotnicza Straż Pożarna w Starogardzie Gdańskim. Our site is valid CSS Our site is valid XHTML 1.0 Transitional