Ratownicy na A1 Drukuj Email
niedziela, 01 lutego 2009 15:15
Image
Wjazd alarmowy - A1
O tym że przez nasz powiat przebiega nowo wybudowana autostrada A1 wiedzą chyba wszyscy. Dla kierowców jest to na pewno duży plus, a dla służb ratowniczych to zapewne kolejne miejsce w którym przyjdzie im prowadzić zadania i działania związane z ratowaniem mienia oraz życia i zdrowia ludzkiego.

 

 

Wjazd alarmowy w okolicach Klonówki
Od lewej:Lemi, Michał, Danka i Misiu

 

 

Dh Daniel Glinkowski  - Misiu
chętnych do kierowania ruchem nie brakowało.

W niedzielne popołudnie nasi ratownicy udali się zastępem GBA 2,5/25 na rozpoznanie dróg dojazdowych i wjazdów awaryjnych na autostradę A1. Na podstawie otrzymanego "Planu Ratowniczego Autostrady A1" nasi ratownicy udali się do miejscowości Kolnówka gdzie na drodze powiatowej znajduje się wjazd alarmowy na pas autostrady A1 prowadzącej w kierunku Gdańska. Po sprawdzeniu bramy alarmowej zastęp udał się do MPO (miejsce poboru opłat) w Swarożynie i przejechał autostradą do MPO Pelplin. Następnie pojechał do miejscowości Borkowo gdzie usytuowane są wjazdy alarmowe na obie nitki autostrady (kierunek Gdańsk i Łódz). Po sprawdzeniu obu wjazdów zastęp udał się w drogę powrotną do jednostki.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dh Danka Jankowska - Kleopatra
Teraz ja wam pokaże jak się ruchem kieruje!!!
 

Linki sponsorowane

Pogoda u nas

Odwiedziło nas:

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj50
mod_vvisit_counterWczoraj183
mod_vvisit_counterW tym miesiącu1943
mod_vvisit_counterW tamtym miesiącu3168
mod_vvisit_counterOgółem1862978

Użytkowników (ostatnie 20 min.): 5
Dzisiaj jest: 11 Sie, 2020

Sonda

Czy podoba Ci się nasza strona?
 
Copyright © 2005 - 2020 OSP Starogard Gd. - Ochotnicza Straż Pożarna w Starogardzie Gdańskim. Our site is valid CSS Our site is valid XHTML 1.0 Transitional