Usuwanie konarów drzew w Smętowie Granicznym Drukuj Email
środa, 20 czerwca 2007 19:12

Druga połowa stycznia br. obfitowała w bardzo silne wiatry. Spowodowało to zwiększoną liczbę wyjazdów do powalonych oraz niebezpiecznie pochylonych drzew i połamanych konarów.

Jedno z takich zdarzeń miało miejsce 18 stycznia w Smętowie Granicznym gdzie zostaliśmy zadysponowani do usunięcia niebezpiecznie zwisających konarów na ul. Kolejowej. W związku ze specyfiką zdarzenia do tego zadania zadysponowany został zastęp SH-18. Po przybyciu na miejsce rozstawiono wysięgnik i przystąpiono do usuwania niebezpiecznych konarów. Całość działań oraz oświetlenie miejsca pracy zabezpieczali strażacy z OSP Smętowo, którzy na miejsce zdarzenia przybyli zastępem GBA. Pomimo niesprzyjających warunków atmosferycznych (deszcz i silne podmuchy wiatru) zadanie zostało wykonane i konary które zagrażały przechodniom oraz pojazdom poruszającym się ul. Kolejową zostały usunięte. Niestety pogoda odbiła się również na jakości zdjęć.

 

Serdecznie dziękuje dh Krzysztofowi z OSP Smętowo za udostępnienie zdjęć i zezwolenie na ich publikację.

 

 

Linki sponsorowane

Pogoda u nas

Odwiedziło nas:

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj639
mod_vvisit_counterWczoraj1341
mod_vvisit_counterW tym miesiącu21716
mod_vvisit_counterW tamtym miesiącu41034
mod_vvisit_counterOgółem1645156

Użytkowników (ostatnie 20 min.): 16
Dzisiaj jest: 16 Gru, 2019

Sonda

Czy podoba Ci się nasza strona?
 
Copyright © 2005 - 2019 OSP Starogard Gd. - Ochotnicza Straż Pożarna w Starogardzie Gdańskim. Our site is valid CSS Our site is valid XHTML 1.0 Transitional