Wypadek na ul. Armii Krajowej - ku przestrodze! Drukuj Email
niedziela, 04 maja 2008 16:28

Dnia 4 maja ok. godz. 14 do Powiatowego Stanowiska Kierowania wpływa zgłoszenie o wypadku z udziałem motocyklisty na ul. Armii Krajowej. Do zdarzenia zostają zadysponowane 3 zastępy PSP Starogard.

 

 

 

 

 

 

Po przybyciu na miejsce ratownicy zastają motocykl wbity w prawy bok volkswagena polo. Strażacy zabezpieczają miejsce wypadku , osobie poszkodowanej (kierujący motocyklem) zostaje udzielona pomoc medyczna. W tym czasie na miejsce dojeżdża karetka pogotowia oraz radiowóz policji. Poszkodowany zostaje przekazany załodze pogotowia i przetransportowany do Szpitala Św. Jana w Starogardzie. Przyczyny wypadku ustalają przybyli na miejsce policjanc WRD i technicy policyjni. Po wykonaniu swych zadań uszkodzone pojazdy zostają zabrane przez pomoc drogową a jezdnia uprzątnięta. Działania strażaków kończą się o godz. 15:05

 

Miejce zdarzenia zostało zabezpieczone.

W działaniach nie brały udziału siły i środki OSP Strarogard, jednakże niech ten artykuł i zdjęcia będą przestrogą i powodem do zastanowienia dla wszystkich zmotoryzowanych. Niech zdrowy rozsądek, zasada ograniczonego zaufania i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego przyczynią się do poprawy bezpieczeństwa na drogach naszego miasta i powiatu.

 

Skutki zderzenia....

W działaniach udział wzieły nastę pujące siły i środki:

PSP - 3 zastępy, 7 ratowników

Policja - 2 radiowozy

Pogotowie Ratunowe

Wykaz zastępów:

PSP Starogard Gdański: GLBA 1.5/12, SLRt, SLOp

Foto: Lemi


 

Linki sponsorowane

Pogoda u nas

Odwiedziło nas:

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj174
mod_vvisit_counterWczoraj245
mod_vvisit_counterW tym miesiącu6687
mod_vvisit_counterW tamtym miesiącu5578
mod_vvisit_counterOgółem1873300

Użytkowników (ostatnie 20 min.): 6
Dzisiaj jest: 30 Wrz, 2020

Sonda

Czy podoba Ci się nasza strona?
 
Copyright © 2005 - 2020 OSP Starogard Gd. - Ochotnicza Straż Pożarna w Starogardzie Gdańskim. Our site is valid CSS Our site is valid XHTML 1.0 Transitional