Zabezpieczenie XXVIII Biegu Szpęgawskiego Drukuj Email
niedziela, 03 kwietnia 2011 21:56


W sobotę 2 kwietnia odbyła się 28 edycja biegu Szpęgawskiego. Na tej imprezie rok w rok zaangażowani są strażacy zarówno ochotnicy jak i funkcjonariusze PSP, tak wiec i tym razem nie mogło nas tam zabraknąć.  Już godzinę przed rozpoczęciem biegu nasi ratownicy rozstawili namiot, w którym uczestnicy biegu głównego mogli zjeść ciepły posiłek.
alt src=http://www.ospstarogard.com.pl/images/stories/rok2011/XXVIIIbieg/img_9219.jpg

Jak co roku strażacy wspierali organizatorów przy organizacji biegów towarzyszących przeznaczonych dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów. Nasi ratownicy rozdawali identyfikatory dla uczestników 8 biegów towarzyszących. Zastępy PSP zabezpieczały trasę biegu. Po zakończeniu tej części imprezy ratownicy udali się w okolice miejscowości Szpęgawsk gdzie na drodze krajowej nr 22 zabezpieczali miejsce startu biegu głównego. Po jego rozpoczęciu zastępy GBA i GBM zamykały bieg eskortując ostatniego zawodnika aż po samą metę. Po zakończeniu działań zastępy wróciły do jednostek

alt src=http://www.ospstarogard.com.pl/images/stories/rok2011/XXVIIIbieg/img_9242.jpg

W biegu udział wzięło 951 osób. Bieg główny ukończyło 445 zawodników. W biegach towarzyszących na dystansach 1200 i 800 m dla dzieci szkół podstawowych i gimnazjalnych udział wzięło 676 uczestników.

alt src=http://www.ospstarogard.com.pl/images/stories/rok2011/XXVIIIbieg/img_9250.jpg

Foto: Lemi

 

Linki sponsorowane

Pogoda u nas

Odwiedziło nas:

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj817
mod_vvisit_counterWczoraj1267
mod_vvisit_counterW tym miesiącu7571
mod_vvisit_counterW tamtym miesiącu41034
mod_vvisit_counterOgółem1631011

Użytkowników (ostatnie 20 min.): 18
Dzisiaj jest: 06 Gru, 2019

Sonda

Czy podoba Ci się nasza strona?
 
Copyright © 2005 - 2019 OSP Starogard Gd. - Ochotnicza Straż Pożarna w Starogardzie Gdańskim. Our site is valid CSS Our site is valid XHTML 1.0 Transitional