1 procent dla strażaków 2012 Drukuj Email
czwartek, 08 marca 2012 20:27

altSzanowni Państwo! Po raz kolejny zwracamy się do Was z gorącą prośbą o przekazywanie 1 % podatku na rzecz  Organizacji Pożytku Publicznego - w tym wypadku na rzecz naszej jednostki- Ochotniczej Straży Pożarnej w Starogardzie Gdańskim. Wystarczy tylko wypełnić odpowiednie pola w formularzu zeznania podatkowego za rok 2011. Ten 1 procent to naprawdę niewiele, warto też dodać że osoby wspierające Organizacje Pożytku Publicznego nie ponoszą z tego tytułu żadnych kosztów.  Warto wspierać organizację, która działa na rzecz bezpieczeństwa Naszej społeczności.


 Przekazując 1 procent nie ponosisz żadnych kosztów ani opłat !!!Dzięki temu 1 % z naszych podatków nie” rozpłynie” się gdzieś w Warszawie, ale zasili organizację, która działa lokalnie. Wspieramy tych, którzy wywodzą się spośród nas i dla nas działają.

W jaki sposób wypełnić formularz PIT wskazują przykłady zamieszczone poniżej.

Tak powinno to wyglądać w przypadku PIT-37 :

Pole 122  - nr KRS : 0000116212

Pole 124 - Cel szczegółowy 1% : OSP Starogard Gdański, 83-200 Starogard Gdański, ul. Lubichowska 1, woj. pomorskie

Zaznaczenie pola 125 nie jest obowiązkowe

alt

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości pytania można kierować na Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Linki sponsorowane

Pogoda u nas

Odwiedziło nas:

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj817
mod_vvisit_counterWczoraj1267
mod_vvisit_counterW tym miesiącu7571
mod_vvisit_counterW tamtym miesiącu41034
mod_vvisit_counterOgółem1631011

Użytkowników (ostatnie 20 min.): 20
Dzisiaj jest: 06 Gru, 2019

Sonda

Czy podoba Ci się nasza strona?
 
Copyright © 2005 - 2019 OSP Starogard Gd. - Ochotnicza Straż Pożarna w Starogardzie Gdańskim. Our site is valid CSS Our site is valid XHTML 1.0 Transitional