Usuwanie skutków silnych wiatrów - Demlin Drukuj Email
sobota, 25 lutego 2012 21:16Dnia 24 lutego ( piątek) zostaliśmy zadysponowani do miejscowości Demlin gdzie na drodze wojewódzkiej nr 224 obłamany konar drzewa zwisał nad jezdnią stwarzając zagrożenie dla ruchu pojazdów. Na miejsce udaliśmy się zastępem SH-18, ponad to dyspozytor starogardzkiego PSK zadysponował jeden zastęp z OSP Skarszewy.

Po przybyciu na miejsce ratownicy zabezpieczyli teren działań. Druhowie z naszej jednostki operując z podnośnika SH-18 usuwali niebezpiecznie zwisające konary za pomocą pilarki a ratownicy ze Skarszew kierowali ruchem oraz usuwali ścięte gałęzie z jezdni. Po zakończeniu prac na wysokości drogę uprzątnięto, a zastępy wróciły do jednostki. Czas akcji – 1 godz. i 20 min.W akcji wzięły udział następujące siły i środki:

OSP - 2 zastępy, 8 ratowników

Wykaz zastępów:

OSP Starogard Gdański: SH-18
OSP Skarszewy: GBA 1,5/16

Foto: dh Sławomir Lewandowski

 

Linki sponsorowane

Pogoda u nas

Odwiedziło nas:

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj810
mod_vvisit_counterWczoraj1267
mod_vvisit_counterW tym miesiącu7564
mod_vvisit_counterW tamtym miesiącu41034
mod_vvisit_counterOgółem1631004

Użytkowników (ostatnie 20 min.): 15
Dzisiaj jest: 06 Gru, 2019

Sonda

Czy podoba Ci się nasza strona?
 
Copyright © 2005 - 2019 OSP Starogard Gd. - Ochotnicza Straż Pożarna w Starogardzie Gdańskim. Our site is valid CSS Our site is valid XHTML 1.0 Transitional