Alarmowo do Kościoła... czyli dh Marek się żeni!!! Drukuj Email
środa, 18 lipca 2007 19:57

Dzień 23 czerwca na długo pozostanie w naszej pamięci. Tego to właśnie dnia nasz kolega dh Marek wraz z wybranką swego serca Anitą stanęli na ślubnym kobiercu.

Ceremonia ślubna odbyła sie w kościele - kaplicy pw Miłosierdzia Bożego w Starogardzie Gdańskim. Jak to bywa w tradycji naszej jednostki udaliśmy sie złożyć naszemu koledze życzenia z tej okazji. Chętnych było sporo, co zmusiło nas do wyjazdu dwoma zastępami tzn: GBA i GBM.

Następnie orszak ślubny prowadzony (oczywiście alarmowo) przez zastęp GBA udał sie na miejsce zabawy weselnej. W tym samym czasie GBM przygotował bramę z 2 kurtyn wodnych, co wyglądało bardzo efektownie i podobało się zarówno Młodej Parze jak i przybyłym gościom. Woda lała się strumieniami.

Mamy nadzieję że dh Marek będzie się wywiązywał z obowiązków małżeńskich równie dobrze i sumiennie jak ze służby w szeregach naszej OSP.

W maleńkiej obrączce uczuć świat cały,
Miłość, obowiązek, wznios
łe ideały.
Maleńka obrączka a znaczy tak wiele,
Na całe życie włożona w kościele...
SZCZĘŚĆ BOŻE MŁODEJ PARZE !!!

Życzą druhowie i przyjaciele z OSP Starogard Gd.Foto: dh Marek 

Linki sponsorowane

Pogoda u nas

Odwiedziło nas:

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj102
mod_vvisit_counterWczoraj245
mod_vvisit_counterW tym miesiącu5632
mod_vvisit_counterW tamtym miesiącu5578
mod_vvisit_counterOgółem1872245

Użytkowników (ostatnie 20 min.): 4
Dzisiaj jest: 26 Wrz, 2020

Sonda

Czy podoba Ci się nasza strona?
 
Copyright © 2005 - 2020 OSP Starogard Gd. - Ochotnicza Straż Pożarna w Starogardzie Gdańskim. Our site is valid CSS Our site is valid XHTML 1.0 Transitional