II Marsz Na Orientację - Czarna Woda 2009 - Fotorelacja Drukuj Email
wtorek, 06 października 2009 20:15

Blisko stu uczestników brało udział w „II Marszu Na Orientację” Młodzieżowych i Harcerskich Drużyn Pożarniczych organizowanym przez Ochotniczą Straż Pożarną w Czarnej Wodzie. W marszu startowało 12 zespołów. Wszyscy uczestnicy mieli do pokonania trasę o długości 11 kilometrów.
Po przyjeździe na miejsce imprezy nastąpiła rejestracja drużyn, po czym oficjalne rozpoczęcie marszu. . Trasa wiodła leśnymi duktami od wsi Huta Kalna przez Lubiki do Czarnej Wody Organizatorzy przygotowali dla nas 6 stacji, na których zmagaliśmy się m.in. z wiedzą z zakresu straży pożarnej, bezpieczeństwa w ruchu drogowym, znajomości lasu i ratownictwa medycznego. Dwie pozostałe stacje wymagały sprawności fizycznej, czyli przeprawa wodna i „narty”.

Mapa, jaką otrzymaliśmy sprawiła niektórym drużynom lekkie trudności. Pojawili się tacy, co uczestniczyli w marszu po raz pierwszy, jak i bardziej doświadczeni.

Po ciężkim spacerze przygotowano dla nas pyszną grochówkę i kiełbaskę oraz pokaz strażacki z użyciem piany gaśniczej. Najlepszym drużynom wręczono nagrody w postaci pucharów, a pozostałym uczestnikom wręczono pamiątkowe koszulki z nadrukiem.


alt


alt

altaltalt

alt

alt

alt

alt

alt

alt
Tekst i zdjęcia: dh Agnieszka Piepiórka

 

Linki sponsorowane

Pogoda u nas

Odwiedziło nas:

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj236
mod_vvisit_counterWczoraj1609
mod_vvisit_counterW tym miesiącu33714
mod_vvisit_counterW tamtym miesiącu42573
mod_vvisit_counterOgółem1699727

Użytkowników (ostatnie 20 min.): 34
Dzisiaj jest: 25 Sty, 2020

Sonda

Czy podoba Ci się nasza strona?
 
Copyright © 2005 - 2020 OSP Starogard Gd. - Ochotnicza Straż Pożarna w Starogardzie Gdańskim. Our site is valid CSS Our site is valid XHTML 1.0 Transitional