Pożar kotłowni w budynku przy ul Kociewskiej - zdarzenie ze szczęśliwym zakończeniem.... Drukuj Email
wtorek, 01 listopada 2011 22:11

altDnia 15 października 2011 roku starogardzcy strażacy gasili pożar kotłowni w budynku przy ul. Kociewskiej ( art. z dnia 20 października). Zanim strażacy dotarli na miejsce zdarzenia 24 letni Sławomir Szramka ewakuował z zadymionego mieszkania półtoraroczną dziewczynkę. W dowód uznania jego czynu Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej  bryg. Zbigniew Kamiński zaprosił go na spotkanie gdzie w imieniu swoim i starogardzkich strażaków osobiście podziękował mu za jego postawę.Na zorganizowanym spotkaniu obecna również była półtoraroczna Ola wraz z matką. Pan Komendant dziękując za bohaterstwo i obywatelską, godną naśladowania postawę Pana Sławomira wręczył mu pamiątkowy medal oraz książkę ‘Historia Zawodowej Straży Pożarnej w Starogardzie Gdańskim w fotografii 1951-2011” z dedykacją.


alt


Informację na ten temat można również znaleźć na stronie KP PSP Starogard.

Foto: Artur Hossa

 

Linki sponsorowane

Pogoda u nas

Odwiedziło nas:

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj1318
mod_vvisit_counterWczoraj1543
mod_vvisit_counterW tym miesiącu30519
mod_vvisit_counterW tamtym miesiącu42573
mod_vvisit_counterOgółem1696532

Użytkowników (ostatnie 20 min.): 31
Dzisiaj jest: 22 Sty, 2020

Sonda

Czy podoba Ci się nasza strona?
 
Copyright © 2005 - 2020 OSP Starogard Gd. - Ochotnicza Straż Pożarna w Starogardzie Gdańskim. Our site is valid CSS Our site is valid XHTML 1.0 Transitional