Starogardzcy strażacy oddają hołd ofiarom katastrofy pod Smoleńskiem Drukuj Email
niedziela, 11 kwietnia 2010 19:58

Dziś o godz. 12:00 strażacy w całym kraju uczcili pamięć ofiar katastrofy rządowego samolotu Tu- 154, który rozbił się pod Smoleńskiem. Zawyły syreny na dachach remiz, zawyły sygnały samochodów pożarniczych. W ciągu kilku chwil nasz kraj stracił Prezydenta, ludzi należących do elit politycznych i wojskowych. Wraz z pierwszą parą Rzeczypospolitej Polskiej: Lechem i Marią Kaczyńskimi zginęły 94 osoby.


Również starogardzcy strażacy złożyli hołd poległym. Z garaży PSP  wyjechały samochody pożarnicze. Dołączył do nich również nasz zastęp GBA 2,5/25. O godzinie 12:00 zawyły syreny. Przez dwie minuty przypominały o tych, którzy zginęli w katastofie pod Smoleńskiem. 

alt


alt

Starogardzcy ratownicy przekazują wyrazy głębokiego współczucia oraz najszczersze kondolencje dla rodzin i bliskich osób, które tam zginęły. 

Foto: OSP Starogard

 

Linki sponsorowane

Pogoda u nas

Odwiedziło nas:

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj153
mod_vvisit_counterWczoraj1609
mod_vvisit_counterW tym miesiącu33631
mod_vvisit_counterW tamtym miesiącu42573
mod_vvisit_counterOgółem1699644

Użytkowników (ostatnie 20 min.): 19
Dzisiaj jest: 25 Sty, 2020

Sonda

Czy podoba Ci się nasza strona?
 
Copyright © 2005 - 2020 OSP Starogard Gd. - Ochotnicza Straż Pożarna w Starogardzie Gdańskim. Our site is valid CSS Our site is valid XHTML 1.0 Transitional