Wypadek drogowy - Rywałd gm. Starogard Drukuj Email
środa, 12 stycznia 2011 06:08


Dnia 10 stycznia o godzinie 9:04  zostaliśmy zadysponowaniu do wypadku drogowego w miejscowości Rywałd. Ze wstępnych informacji wynikało, że doszło do zderzenia auta osobowego z ciężarówką i są 2 osoby poszkodowane.  Chwilę wcześniej do starogardzkiego, PSK wpłynęła informacja o wypadku drogowym w gminie Skarszewy gdzie udał się zastęp SLRd ze starogardzkiej PSP.


Do zdarzenia udaliśmy się zastępem GBA 2,5/25 który na swoim wyposażeniu posiada zestaw hydrauliki siłowej do ratownictwa technicznego. Na miejsce udały się również 2 zastępy z PSP Starogard (GCBA 9.5/50 i SLRR) oraz karetka pogotowia ratunkowego. Po przybyciu na miejsce ratownicy zastali osobowego opla, który uderzył w bok ciężarówki. Miejsce zdarzenia zabezpieczono, droga została zamknięta dla ruchu pojazdów). Odcięto zasilanie w uszkodzonych pojazdach. Dwoma osobami poszkodowanymi (kierowca i pasażerka auta osobowego) zajęła się obsada karetki pogotowia ratunkowego. 


alt src=http://www.ospstarogard.com.pl/images/stories/rok2011/rywaldwypadek/asdc11227.jpg

Po wykonaniu niezbędnych pomiarów przez techników policyjnych auto osobowe załadowano na lawetę, a ciężarówką zajął się specjalny holownik ( ze względu na uszkodzenia nie mogła ona kontynuować jazdy) Po uprzątnięciu pozostałości pokolizyjnych zastępy wróciły do jednostek. Działania ratowników trwały godzinę i 35 minut.

alt src=http://www.ospstarogard.com.pl/images/stories/rok2011/rywaldwypadek/asdc11228.jpg

Foto: OSP Starogard

 

Linki sponsorowane

Pogoda u nas

Odwiedziło nas:

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj808
mod_vvisit_counterWczoraj1267
mod_vvisit_counterW tym miesiącu7562
mod_vvisit_counterW tamtym miesiącu41034
mod_vvisit_counterOgółem1631002

Użytkowników (ostatnie 20 min.): 15
Dzisiaj jest: 06 Gru, 2019

Sonda

Czy podoba Ci się nasza strona?
 
Copyright © 2005 - 2019 OSP Starogard Gd. - Ochotnicza Straż Pożarna w Starogardzie Gdańskim. Our site is valid CSS Our site is valid XHTML 1.0 Transitional