Wypadek na ul. Lubichowskiej Drukuj Email
niedziela, 22 czerwca 2008 23:53

Dnia 19 czerwca na skrzyżowaniu ulic Lubichowskiej i Okrężnej dzoszło do wypadku w którym udział brały 2 pojazdy.

Usuwanie zwisającej lampy....

 

 

 

 

 

 

 

Zgłoszenie o wypadku wpłynęło do PSK w Starogardzie ok godz. 9:40. Na miejsce zdarzenia zadysponowano 3 zastępy straży pozarnej. Po przybyciu na miejsce ratownicy zastali 2 pojazdy po wypadku. Mercedes Sprinter leżał przewrócony na prawy bok a peugeot wbił się w słup oświetleniowy.  Teren został zabezpieczony, jednakże w wyniku uderzenia w słup uszkodzona została latania która wisiała na kablu jak na włosku w każdej chwili grożąc upadkiem.Zadysponowano SH-18 z OSP Starogard.

Sytuacja wyglądała naprawdę groźnie

Przybyłe na miejsce Pogotowie  Energetyczne  odcięło dopływ prądu  a następnie za pomocą  wysięgnika  zdjęto zagrażający element oświetleniowy. Następnie do pracy wkroczyła policja wykonując dokumentację konieczną do ustalenia przyczyn wypadku. Po zakończeniu tych prac samochody usunięto z jezdni i posprzątano pozostałości powypadkowe. Działania strażaków trwały 1h i 52 min.

 

Strażak i pracownik energetyki w koszu SH-18

W działaniach wzięły udział następujące siły i srodki:

PSP - 3 zastępy

OSP - 1 zastęp, 2 ratowników

Policja

Pogotowie Energetyczne

Wykaz zastępów:

PSP Starogard Gdański: GLBA 1,5/12, SLRt, SLOp

OSP Starogard Gdański:  SH-18

 

Foto: dh Marek Liss

 

Linki sponsorowane

Pogoda u nas

Odwiedziło nas:

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj54
mod_vvisit_counterWczoraj71
mod_vvisit_counterW tym miesiącu526
mod_vvisit_counterW tamtym miesiącu3705
mod_vvisit_counterOgółem1858393

Użytkowników (ostatnie 20 min.): 3
Dzisiaj jest: 07 Lip, 2020

Sonda

Czy podoba Ci się nasza strona?
 
Copyright © 2005 - 2020 OSP Starogard Gd. - Ochotnicza Straż Pożarna w Starogardzie Gdańskim. Our site is valid CSS Our site is valid XHTML 1.0 Transitional