XXVII Bieg szpęgawski Drukuj Email
czwartek, 20 maja 2010 20:47Rok w rok nasi ratownicy pomagają i zabezpieczają biegi organizowane przez OSiR Starogard Gdański. Tak też było w sobotę 15 maja. Bieg który miał odbyć się w pierwszą sobotę kwietnia został odwołany i przełożony ze względu na tragiczne wydarzenia w Smoleńsku.
alt

Na zabezpieczenie imprezy udały się nasze 2 zastępy (GBA 2,5/25 oraz GBM 2,5/8 oraz 3 zastępy z PSP Starogard. Pierwsze biegi tzw. towarzyszące odbywały się na terenie miasta. Były to biegi przewidziane dla uczniów szkół podstawowych gdzie start i meta miały miejsce na starogardzkim Rynku. Nasi strażacy pomagali organizatorom przy wydawaniu plakietek startowych oraz zabezpieczali miejsce imprezy. W biegach towarzyszących udział wzieło 644 zawodników.

alt

Następnie nasze zastępy przeniosły się na drogę krajową nr 22 w okolicę miejscowośći Szpęgawsk gdzie zaplanowano start biegu głównego. Wraz ze strażakami z PSP Starogard oraz Policją zabezpieczono miejsce startu, wstrzymano ruch na odcinku przewidzianego biegu a następnie zabezpieczono trasę którą pokonali zawodnicy. W biegu głównym udział wzięło 253 zawodników. Po ukończeniu biegu zastępy wróciły do jednostek.


alt

Foto: Lemi 

Linki sponsorowane

Pogoda u nas

Odwiedziło nas:

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj176
mod_vvisit_counterWczoraj245
mod_vvisit_counterW tym miesiącu6689
mod_vvisit_counterW tamtym miesiącu5578
mod_vvisit_counterOgółem1873302

Użytkowników (ostatnie 20 min.): 4
Dzisiaj jest: 30 Wrz, 2020

Sonda

Czy podoba Ci się nasza strona?
 
Copyright © 2005 - 2020 OSP Starogard Gd. - Ochotnicza Straż Pożarna w Starogardzie Gdańskim. Our site is valid CSS Our site is valid XHTML 1.0 Transitional