Zabezpieczenie impr. masowej- kabaret "Ani Mru Mru" Drukuj Email
środa, 13 sierpnia 2008 20:26
Image
Dh Danka GBA, za chwilę zmiana ;-)

Dnia 13 sierpnia nasi strażacy zabezpieczali imprezę masową, która odbywała się w hali sportowej na ul Olimpijczyków Starogardzkich. Tym razem gościem starogardzkiej publiczności był kabaret „Ani Mru Mru”

Na zabezpieczenia udaliśmy się zastępem GBA 2,5/25. W miejskiej hali sportowej zebrała się ponad tysięczna publiczność. Występ kabaretu odbył się bardzo spokojnie, zarówno strażacy, jak i inne służby porządkowe nie odnotowały żadnych zdarzeń.
Fotka na pamiątkę....
Panowie z kabaretu „Ani Mru Mru” zaaplikowali widzom potężną dawkę humoru, za co otrzymali zasłużone brawa. Publiczność jeszcze dwukrotnie wywołała kabareciarzy na scenę. My z naszej strony dziękujemy za wspólne pamiątkowe zdjęcie i mamy nadzieję, że „Ani Mru Mru” jeszcze nie raz zawita do Starogardu.
Foto: Lemi
 

Linki sponsorowane

Pogoda u nas

Odwiedziło nas:

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj803
mod_vvisit_counterWczoraj1267
mod_vvisit_counterW tym miesiącu7557
mod_vvisit_counterW tamtym miesiącu41034
mod_vvisit_counterOgółem1630997

Użytkowników (ostatnie 20 min.): 16
Dzisiaj jest: 06 Gru, 2019

Sonda

Czy podoba Ci się nasza strona?
 
Copyright © 2005 - 2019 OSP Starogard Gd. - Ochotnicza Straż Pożarna w Starogardzie Gdańskim. Our site is valid CSS Our site is valid XHTML 1.0 Transitional