Zaproszenie do wymiany linków Drukuj Email
piątek, 22 sierpnia 2008 21:08

Image
OSP Starogard
Od dnia dzisiejszego rozpoczynamy akcję wymiany linków. Zapraszamy wszystkie jednostki Ochotniczych Straży Pożarnych, Państwowych Straży Pożarnych oraz administratorów stron o tematyce związanej z pożarnictwem i ratownictwem do wymiany linków. Mamy nadzieję że wymiana linków zwiększy popularność tematyki strażackiej i coraz większe rzesze internautów będą miały możliwość zapoznania się z codzienną pracą strażaków.

 

 

Co zrobić?

Sprawdź na naszej stronie w dziale "LINKI." czy strona którą chcesz dodać jest już zapisana. Jeżeli nie to na swojej stronie w dziale z linkami lub innej związanej z odnośnikami dodaj odnośnik do naszej strony www.ospstarogard.com.pl , a następnie powiadom nas o tym fakcie e-mailem z dopiskiem "Wymiana Linków" na nasz adres. W treści wiadomości podaj adres oraz nazwę jednostki lub tematykę strony. W ciągu 2-3 dni twoja strona powinna zostać dodana. Dziękujemy za zainteresowanie naszą akcją i życzymy powodzenia i sukcesów w prowadzeniu internetowych serwisów o tematyce ratowniczej.

 

Z poważaniem:

Administratorzy

 

Linki sponsorowane

Pogoda u nas

Odwiedziło nas:

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj55
mod_vvisit_counterWczoraj300
mod_vvisit_counterW tym miesiącu5316
mod_vvisit_counterW tamtym miesiącu6776
mod_vvisit_counterOgółem1878705

Użytkowników (ostatnie 20 min.): 4
Dzisiaj jest: 20 Paź, 2020

Sonda

Czy podoba Ci się nasza strona?
 
Copyright © 2005 - 2020 OSP Starogard Gd. - Ochotnicza Straż Pożarna w Starogardzie Gdańskim. Our site is valid CSS Our site is valid XHTML 1.0 Transitional