Zabezpieczenie - występy kabaretów "Czesuaf" i KMN Drukuj Email
czwartek, 20 listopada 2008 21:19

We wtorek 18 listopada nasi strażacy mieli okazję spotkać się z gwiazdami polskiego kabaretu. Tym razem zabezpieczaliśmy imprezę masową, która odbywała się w miejskiej hali sportowej a gośćmi starogardzkiej publiczności były: Kabaret Czesuaf oraz Kabaret Moralnego Niepokoju.

 

O godz. 19:30 zastęp GBA 2,5/25 z pełną obsadą zaparkował przed halą sportową i strażacy udali się sprawdzić stan zabezpieczenia obiektu. Kilka minut po 20 na scenę wkroczyli panowie z poznańskiego kabaretu Czesuaf. Mimo że kabaret ten nie jest jeszcze tak popularny na pewno zyskał w naszym mieście sporą rzeszę fanów, gdyż program, jaki przedstawili rozbawił publiczność do łez. Nie dziwi nas teraz spora liczba nagród i wyróżnień, jakie panowie zebrali w ciągu ostatnich 4 lat pracy na scenie.

Po 40 minutach świetnej zabawy na scenę wkroczył Kabaret Moralnego Niepokoju. Występ z programem „ W męskim gronie” jak sama nazwa wskazuje odbył się bez pani Kasi. Mimo iż kabaret wystąpił w nieco okrojonym gronie panowie poradzili sobie świetnie. Bisowali dwukrotnie.

 

Pamiątkowe zdjęcie- nasz zastęp i Kabaret Moralnego Niepokoju.

Foto: Lemi (www.ospstarogard.com.pl)

 

Samo zabezpieczenie odbyło się bardzo spokojnie, strażacy ani służby porządkowe nie odnotowały żadnych zdarzeń. Tradycyjnie już po występie nasi strażacy zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie z artystami z Kabaretu Moralnego Niepokoju. Miejmy nadzieję, że przy występach z nowymi programami oba kabarety ponownie odwiedzą nasze miasto.

 

Foto:Lemi

 

Linki sponsorowane

Pogoda u nas

Odwiedziło nas:

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj115
mod_vvisit_counterWczoraj1344
mod_vvisit_counterW tym miesiącu20576
mod_vvisit_counterW tamtym miesiącu36805
mod_vvisit_counterOgółem1482184

Użytkowników (ostatnie 20 min.): 22
Dzisiaj jest: 18 Sie, 2019

Sonda

Czy podoba Ci się nasza strona?
 
Copyright © 2005 - 2019 OSP Starogard Gd. - Ochotnicza Straż Pożarna w Starogardzie Gdańskim. Our site is valid CSS Our site is valid XHTML 1.0 Transitional