4 MAJA - DZIEŃ STRAŻAKA Drukuj Email
sobota, 03 maja 2008 20:26

Jak co roku 4 maja w całej Polsce obchodzony jest Dzień Strażaka. Święto to przypada w dniu imienin naszego patrona św. Floriana. Z tej okazji życzymy wszystkim strażakom, zarówno tym zawodowym jak i ochotnikom, pracownikom PSP oraz weteranom pożarnictwa zdrowia, sukcesów w życiu zawodowym i osobistym, oraz tylu powrotów do remiz co i wyjazdów. Dziękujemy za trud włożony w ratowanie życia ludzkiego i mienia. Dziękujemy za poświęcony czas i pracę na rzecz bezpieczeństwa naszych miast i wsi. Oby wasze umiejętności były wykorzystywane jak najrzadziej.  OSP STAROGARD GDAŃSKI


Św. Florian : nasz patron. Figurka umieszczona na budynku OSP Starogard Gdański.

Św. Florian : nasz patron. Figurka umieszczona na budynku OSP Starogard Gdański.


 

Linki sponsorowane

Pogoda u nas

Odwiedziło nas:

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj180
mod_vvisit_counterWczoraj389
mod_vvisit_counterW tym miesiącu7263
mod_vvisit_counterW tamtym miesiącu9532
mod_vvisit_counterOgółem1334433

Użytkowników (ostatnie 20 min.): 4
Dzisiaj jest: 22 Sty, 2019

Sonda

Czy podoba Ci się nasza strona?
 
Copyright © 2005 - 2019 OSP Starogard Gd. - Ochotnicza Straż Pożarna w Starogardzie Gdańskim. Our site is valid CSS Our site is valid XHTML 1.0 Transitional