Spadające odłamki elewacji - kościów p.w. św. Katarzyny w Starogardzie Gd. Drukuj Email
wtorek, 26 października 2010 18:30
W piątek 22 października, kilka minut po godz. 12 starogardzkie PSK otrzymuje zgłoszenie, że z elewacji kościoła p.w. św. Katarzyny odrywają się ozdobne elementy muru stwarzając zagrożenie dla poruszających się ulicą Podgórną osób oraz pojazdów. Na miejsce zdarzenia zadysponowano nasz zastęp SH-18 z 3 osobową obsadą.

alt

Po przybyciu na miejsce pierwszym zadaniem ratowników było zabezpieczenie miejsca zdarzenia. Ruch samochodowy został przekierowany na ulice Tczewską, ruch pieszy został ograniczony do chodnika po lewej stronie jezdni ul. Podgórnej. Na miejsce przybył również patrol Policji. Zadaniem ratowników było sprawdzenie pozostałych elementów pod kątem ich obluzowania i możliwości oderwania się od ściany. Po sprawdzeniu wszystkich elementów i usunięciu tych, które stwarzały zagrożenie działania zakończono, a zastęp wrócił do jednostki. Już za chwilę nasi ratownicy wyjadą na ćwiczenia.

alt

Foto: Lemi


 

Linki sponsorowane

Pogoda u nas

Odwiedziło nas:

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj189
mod_vvisit_counterWczoraj245
mod_vvisit_counterW tym miesiącu6702
mod_vvisit_counterW tamtym miesiącu5578
mod_vvisit_counterOgółem1873315

Użytkowników (ostatnie 20 min.): 4
Dzisiaj jest: 30 Wrz, 2020

Sonda

Czy podoba Ci się nasza strona?
 
Copyright © 2005 - 2020 OSP Starogard Gd. - Ochotnicza Straż Pożarna w Starogardzie Gdańskim. Our site is valid CSS Our site is valid XHTML 1.0 Transitional