Zabezpieczenie meczu POLPHARMA - AZS KOSZALIN Drukuj Email
sobota, 04 października 2008 18:15
Image
POLPHARMA - AZS KOSZALIN

Sobota (4 października) była bardzo pracowitym dniem dla naszych ratowników. Od godz. 10 do 14 zabezpieczali oni XVII Bieg Szpęgawski. O godz 17:30 pojawili się na hali sportowej zabezpieczając mecz koszykówki.

 

 

 

 

 

Już od godz 17 w naszej remizie panował spory ruch. 6 osobowa obsada GBA przygotowywała się do wyjazdu na zabezpieczenie meczu koszykówki, który odbywał się w hali sportowej przy ul. Olimpijczyków. W tę sobotę zespół POLPHARMA Starogard podejmował na własnym terenie AZS Koszalin. Po przybyciu na miejsce strażacy sprawdzili halę pod kątem zabezpieczenia p-poż , skontrolowali stan wyjść ewakuacyjnych oraz sprawdzili stan hydrantu podziemnego znajdującego się w sąsiedztwie hali sportowej.

 

 

Image
Nasz zastęp na miejscu zabezpieczenia.

Punktualnie o 18 sygnał sędziego rozpoczął mecz. Dla fanów naszego zespołu każda okazja do dopingowania naszej miejscowej drużyny jest dobra. Zawodnicy Polpharmy już od początku uzyskali przewagę, którą utrzymywali do końca spotkania.  Wynik meczu ( 77:54 ) na pewno zadowolił zarówno zawodników jak i kibiców naszego zespołu. Relację na żywo prowadziła TVP Sport.

 

 

Image

Zarówno służby porządkowe jak i nasi ratownicy nie odnotowali żadnych zdarzeń. Po zakończeniu spotkania oraz opuszczeniu hali przez widzów działania strażaków zostały zakończone i zastęp wrócił do jednostki.

 

Foto: dh Marek Liss

 

Linki sponsorowane

Pogoda u nas

Odwiedziło nas:

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj817
mod_vvisit_counterWczoraj1267
mod_vvisit_counterW tym miesiącu7571
mod_vvisit_counterW tamtym miesiącu41034
mod_vvisit_counterOgółem1631011

Użytkowników (ostatnie 20 min.): 20
Dzisiaj jest: 06 Gru, 2019

Sonda

Czy podoba Ci się nasza strona?
 
Copyright © 2005 - 2019 OSP Starogard Gd. - Ochotnicza Straż Pożarna w Starogardzie Gdańskim. Our site is valid CSS Our site is valid XHTML 1.0 Transitional